Çavuşoğlu Mah. Safi Sok. 11 Yeşilyurt/Malatya

Yeni Websitemiz Hizmetinizdedir. Yeni Ürünlerimizi Ekledik

Kendini sürekli yenileyerek, değişen dünyaya ayak uydurarak kesintisiz, kaliteli ve memnuniyet endeksli hizmet vermeyi taahhüt eden Fatih Karaca STIHL Yetkili Bayi bu vizyonun bir yansıması olan web sitesi, taleplere ve ihtiyaçlara paralel olarak güncellendi.

Yenilenen altyapısı ve geliştirilen teknik içeriği ile daha dinamik bir yapıya kavuşan site, kullanıcı dostu ara yüzüyle ziyaretçilerin ihtiyaç duyduğu bilgiye daha hızlı ve geniş içerikle sahip olmasını sağlayacak. Web sitesi aynı zamanda, günümüzde internet erişimi noktasında önemli bir hakimiyet kazanan mobil ile uyumlu bir yapıya sahip. Çalışanların ve müşterilerin görüş ve taleplerinin de değerlendirildiği yeni tasarıma dair açıklama yapan Fatih Karaca STIHL Yetkili Bayi, “Dijitalleşmeye, müşteri memnuniyetine ve hayatın trendlerine daha çok dokunabilmek için web sitemizi güncelledik.

Dijitalleşmeye yoğun şekilde odaklandığımız bu günlerde, tasarımını ve işlevselliğini güncellediğimiz web sitemiz ile müşterilerimizin sahip olmak istediği bilgiye ve talebe daha hızlı cevap verebilmeyi de umuyoruz. Ayrıca müşterilerimiz, online teklif yaratma ve anlık gönderi takibi seçenekleri ile hem iş süreçlerini hızlandırıyorlar hem de ürünlerini lojistiğin her anında takip ederek güvenliğinden emin oluyorlar.

Bizlere 7/24 İnternet, Facebook, İnstagram ve Telefonlarımızdan Ulaşabilirsiniz.... .

Etiketler: